چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی
ورود

Home

شرکت کنترل و پردازش هوشمند، طراح و مجری سیستم های کنترل و اتوماسیون و تامین کننده تجهیزات کنترل و ابزاردقیق، یکی از نامهای شناخته شده در صنعت جمهوری اسلامی ایران است که توانسته طی فعالیت پویا و مستمر خود از سال 1385 گامهای بلندی در مسیر خدمت به کشور عزیزمان برداشته و به موفقیت های چشمگیری دست یابد.
کارنامه پر افتخار شرکت که اجرای موفق بیش از 40 پروژه مختلف داخلی و خارجی را در بر دارد حاصل پشتکار گروهی، برنامه ریزی دقیق و سیاست های بلند پروازانه ولی دانش محور و انسان مدار، و همچنین حمایت و همراهی مدیرانی با تجربه، به روز و دقیق می باشد

اخبار


حضور در نمایشگاه آب 96

شرکت کنترل و پردازش هوشمند با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب ایران که از 24 تا 27 مهرماه 1396 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد به معرفی راهکارها و سامانه هایی خواهد پرداخت که به صنعت آب و فاضلاب کشور عرضه نموده و امروز با افتخار در جایجای پهنه پارس در حال بهره برداری می باشند. از شما دعوت می گردد تا ضمن حضور در این نمایشگاه از توانمندی های این شرکت که، اکنون با حمایت رسمی کمپانی ABB قدرتمندتر و مطمئن تر، در خدمت صنعت میهن می باشند بازدید نمایید.

پس از سالها تلاش و مذاکره با شرکت بزرگ ABB و فراهم نمودن زیرساخت لازم، شرکت کنترل و پردازش موفق گردید رسماً برنامه شراکت تجاری با ABB را آغاز نماید. در چهارچوب برنامه مذکور اخیراً توافقنامه ای امضا شده است که به این شرکت اجازه می دهد تا با پشتیبانی شرکت ABB به عرضه محصولات و راهکارهای مبتنی بر خانواده Symphony plus بپردازد. این خانواده از محصولات ABB عموماً در سیستم های کنترل توزیع انرژی الکتریکی و صنایع آب و فاضلاب کاربرد دارند.                     

حضور در نمایشگاه برق 96

بی شک نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران یکی از مهمترین رویدادهای صنعت کشور می باشد. شرکت کنترل و پردازش هوشمند در این نمایشگاه که از تاریخ 23 تا 26 آبان ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد بعنوان عضو گروه شرکت های ایران تابلو شرکت خواهد داشت. پیوستن به گروه قدرتمند ایران تابلو برای تمامی شرکت های عضو افقی نامحدود در فرصت های کاری و بازار ترسیم نموده که از کلیه متخصصان برق و صنایع مخاطب آن دعوت می گردد ضمن بازدید از غرفه شرکت کنترل و پردازش هوشمند با این پتانسیل جدید آشنا شوند تا زمینه های رشد هرچه بیشتر را برای یکدیگر فراهم نماییم.

پیوندها


  
  
شرح
  
  
  
  
پیوندها/eng/PublishingImages/Icon/links.jpg
آدرس سایتها
/eng/Pages/Links.aspxسربرگه جدید
استعلام قیمت/eng/PublishingImages/Icon/quote.jpg
درخواست استعلام قیمت
http://portal.icp.co.irسربرگه جدید
پشتیبانی/eng/PublishingImages/Icon/support.jpg
پشتیبانی فنی
http://portal.icp.co.irسربرگه جدید
رزومه/eng/PublishingImages/Icon/careers.jpg
ارسال رزومه
http://portal.icp.co.irسربرگه جدید
وبلاگ/eng/PublishingImages/Icon/blog.jpg
وبلاگ کنترل پردازش هوشمند
http://www.icp.co.ir/blogسربرگه جدید
پورتال سازمانی/eng/PublishingImages/Icon/Portal.jpg
پورتال داخلی سازمان
http://portal.icp.co.irسربرگه جدید

مشتری ها


تماس با ما

تهران، سعادت آباد، خیابان 28 غربی، پلاک 19

کد پستی 1997965911

+98-21-88564725
+98-21-88368818

+98-21-88564517